Jednośladów wciąż przybywa na naszych drogach miejskich i na przedmieściach. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu na wsiach był to jeden z najbardziej popularnych środków transportu. Dziś jego użytkowanie wynika nie tylko z chęci przedostania się z punktu A do punktu B, ogromną rolę odgrywa tutaj bowiem rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia oraz dbaniem o kondycję fizyczną.

Po kilku miesiącach postoju na balkonie, w garażu bądź w wilgotnej wózkowni, gruntowne odświeżenie jest koniecznością.

Dlatego właśnie kwestia „wybudzenia” rowerów z zimowego zastoju dotyczy coraz więcej z nas. Po kilku miesiącach postoju na balkonie, w garażu bądź w wilgotnej wózkowni, gruntowne odświeżenie jest koniecznością.
Nie tylko mycie i smarowanie łańcuchów pobudza nasze rowery do wiosennej aktywności, ale przede wszystkim gruntowny przegląd i zabiegi oczyszczające każdego innego elementu. Eliminacje pyłu i kurzu oraz zadbanie o to, aby wszystkie części funkcjonowały prawidłowo, to obowiązkowe czynności mające ogromny wpływ na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo.

Polecamy nasze kompleksowe usługi serwisowe w autoryzowanym punkcie amortyzatorów w Lubinie.

Nie zapominajmy również o sprawdzeniu ciśnienia w oponach! Jeżeli będziemy mieli pewność, że pod tym względem wszystko jest w porządku, przystępujemy do kontroli hamulców i amortyzatorów. Jest to jeden z kluczowych czynników, których nie możemy przeoczyć!
Czasem może bowiem wystąpić konieczność odpowietrzenia hydraulicznych hamulców tarczowych. Warto w tym przypadku udać się do serwisu, gdzie zrobi to za nas fachowiec.

Mycie i smarowanie łańcuchów pobudza nasze rowery do wiosennej aktywności, ale również gruntowny przegląd i zabiegi oczyszczające każdego innego elementu.

Poziom ciśnienia sprawdzamy również w amortyzatorach i tutaj również z pomocą przyjdą specjaliści. Polecamy nasze kompleksowe usługi serwisowe w autoryzowanym punkcie amortyzatorów Rock Shox, Fox i Ohlins w Lubinie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie napraw jednośladów, a ponadto doradzimy jak najlepiej o nie dbać. W naszej ofercie Klienci znajdują nie tylko najwyższej jakości elementy do rowerów, ale również uszczelki do amortyzatorów SKF. Jesteśmy również polskim dealerem hamulców Magura, służymy także fachowym doradztwem w zakresie prawidłowego użytkowania tych elementów wyposażenia rowerów.

Zachęcamy zatem do szczegółowej kontroli swoich jednośladów, dzięki czemu podniesiony zostanie poziom bezpieczeństwa nie tylko użytkownika roweru, ale również innych osób uczestniczących w ruchu jednośladów.