Kiedy nadchodzi wiosna, nasze noworoczne postanowienia przybierają bardziej realnych kształtów. Udajemy się wówczas do sklepów sportowych, aby nabyć nasz wymarzony sprzęt, który pomoże nam poprawić kondycję bądź zrzucić zbędne kilogramy.

W ostatnich sezonach, popularne dotychczas „górale” są wypierane przez rowery miejskie. Co roku w Polsce sprzedaje się ponad milion rowerów. Częściej sięgamy po te jednostki z napędem elektrycznym – bo są zgrabne, modne… jednak poprzez stosunkowo wysoką cenę nie są one póki co najchętniej wybierane przez konsumentów. Wśród tradycyjnych jednośladów szybko rośnie natomiast sprzedaż rowerów szosowych z tarczowymi hamulcami i rowerów gravelowych, do jazdy po dosyć skomplikowanym podłożu.

Co roku w Polsce sprzedaje się ponad milion rowerów.

Przy wyborze wymarzonego jednośladu nie można jednak kierować się trendami, ale rzeczywistymi potrzebami. Warto wówczas skorzystać ze wsparcia profesjonalistów, którzy skutecznie doradzą w zakresie doboru najlepszego sprzętu na wiosenne wycieczki wymarzonym jednośladem.

Nasz punkt handlowy i serwis rowerowy w Lubinie oferuje szeroką gamę jednośladów oraz amortyzatorów rowerowych: Fox, rock shox i ohlins. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie zakupu, jak również i napraw jednośladów, ale przede wszystkim serwisu amortyzatorów rowerowych.

Przy wyborze wymarzonego jednośladu nie można jednak kierować się trendami, ale rzeczywistymi potrzebami

Posiadamy najwyższe kwalifikacje do tego, aby w sposób najbardziej precyzyjny doradzić w kwestii wyboru najbardziej dogodnego roweru dla osób uprawiających każdy sposób aktywności!

W naszej ofercie Klienci znajdują nie tylko najwyższej jakości elementy do rowerów, ale również uszczelki do amortyzatorów SKF. Jesteśmy także polskim dealerem hamulców Magura, służymy ponadto fachowym doradztwem w zakresie prawidłowego użytkowania tych elementów wyposażenia rowerów.

Wśród tradycyjnych jednośladów szybko rośnie sprzedaż rowerów szosowych z tarczowymi hamulcami i rowerów gravelowych do jazdy po dosyć skomplikowanym podłożu.

Swoja pasją, wiedzą oraz doświadczeniem dzielimy się z Państwem będąc autoryzowanym serwisem amortyzatorów rock Shox, Fox, i ohlins w Lubinie. Profesjonalnie doradzimy w zakresie wyboru najlepszych jednośladów dla całej rodziny!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszego wsparcia!